Blog víc o duši, než o slunečnici.       

Rozepsáno (neměla bych, ale pohřbívám to tu, zaslouží si mou poslední vláhu)

5. března 2011 v 13:03 | Yanishca |  Fantazie
Kap, kap, kap, … "Už je hotov?" … "Ještě ne." Kap. "Aha." Usrkl ze svého čaje. "Ale, že to ale byla pěkná přeháňka, co?" "Ano, to jistě."
Překřížil si nohu přes nohu a něžně se naklonil k oknu. Srk. "Určitě, co nevidět přijde!" "Nikam nespěchám," přerušil Davidovu snahu zrychlit klidné tempo místnosti. A opět si usrkl ze svého čaje, z krásného bohatě zdobeného čínského šálku, tak křehkého a kouzelného na pohled, že vypadal spíše jak pro panenku. Kap. I přes sklo okna šlo krásně poznat, jak se vzduch pročistil. U příjezdové cesty stál kabriolet zmoklý jako právě vykoupaný bernardýn. Kap. "Inu, němu to obvykle zas tak dlouho netrvá, ale…e." Jeho slova a snaha šli vniveč. Na takové hloupé keci je příliš hezky, pomyslel si nonšalantně a usrkl si.
Modrý kabriolet, mokrý jako zmáčený bernardýn právě projížděl ulicí. Všude ještě byli louže, ale slunce vyhlíželo přinejmenším celkem vesele a nevypadalo, že by se s tím chtělo nějak zvlášť trápit. "Poslyš, ten tvůj…ehm, ten Pa… -Davit! …To je mi ale divný chlápek" pronesl muž se zálibou v čínských hrníčkách a pousmál se. "To Patrik se ti zamlouval víc?" Přejeli přes obrubník. Na to nebylo co říct. Hodnotit chlapovi milence, na to je i milovník čínské keramiky krátký. "No… alespoň neměl tak zbytečné řeči," pronesl a pokusil se o záchranu a opět se velmi nenuceně pousmál. "Vlastně, když se tak ptáš, Patrik měl nejmíň pětkrát lepší zadek…"
Přejeli přes obrubník. Musel si dát pozor, protože se málem při dozvuku vlastních slov zasmál a byl přesvědčen, že by se určitě zajíkal. Jeho ramena se stočili do posměšné křeče.
"Ty hulváte."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama