Blog víc o duši, než o slunečnici.       

Ruka ruku myje (čtvrtý dí)

26. srpna 2009 v 17:53 | Yanishca |  Fantazie
Jak název napovídáná, nebylo by naškodu si neprve přečíst to, tamto, i honto, aby jste vůbec věděli o co tu jde. (Ale mohu vás předem uklidnit, díly nejsou nijak zvlášť dlouhé.)


"Dejte mi čas, jasný!? Dejte mi čas!" "Čas, čas to je luxus synku!" "Ale já, ale, já už dál nechci! Jednou to přece stačilo!" Bohužel je to hlupák. Nedochází mu, že na jeho souhlasu stejně vůbec nesejde. Bude to muset udělat tak jako tak. "Není to teď Lukasy stejně jedno? Dvě, nebo jedna vražda? Doživotí nemůžeš dostat dvakrát, synku…" Co myslíš, uděláš to pro mě, že jo? Z dobré vůle? A já tě z dobré vůle nenabronzuji policii. Rozmýšlej rychle Lukasy.
"Jestli to ovšem odmítneš…" Už?
"Prásknete mě, co?!..." Přesně tak…
"…ptáte se mě jestli to udělám a já doprdele stejně nemám jinou možnost! Co? Ruka ruku myje, viďte pane ministře?" Přesně tak. Začínáš velmi dobře chápat, tedy už bylo na čase. Nejsi zas takový hlupák, synku, jak se na první i na druhý pohled zdáš. "Tak jo, jo, dobře, beru. Kdo to má bejt tentokrát?...Hm?" Jedna zasraná děvka. "Moje žena. Jmenuje se Laura." Má sladká, přesladká Laura. Jak by mi s ní bylo dobře, kdyby byla jen má. Kurva jedna zasraná! "Hmm Laura, dobře. Stejnej postup, předpokládám." "Ano, tedy, vlastně bych chtěl aby to,… no víte co, mě je to vlastně jedno…" …hlavně když ta malá už bude pryč. Udělej to jakkoliv synku, jakkoliv, jen ať už je po ní. "Tak jo pane, dejte mi nanejvýš týden a bude po ní." "Dobře synku." Věřím ti Lukasy, snad nezklameš.


***POKRAČOVÁNÍ?! NIC NENÍ NEMOŽNÉ...***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama