Blog víc o duši, než o slunečnici.       

Ruka ruku myje (druhý díl)

26. července 2009 v 21:12 | Yanishca |  Fantazie
(Volné) pokračování povídky Ruka ruku myje z 19.7.


"Lauro, Lauřinko!"
"Už, už" …jak kdyby nemohl vydržet. Protiva! Když si myslí, že se nedívám, tak je to takový mračoun. Pohled masovýho vraha, jak vystřihnutej hredanej nájemnej zabiják, nebo lamač prstů Ale když zjistí, že ho vidím, to je najednou úsměv. Culí se a dělá ze sebe zamilovanýho imbecilka. Je pěkně falešný, jak pětikoruna.
"Víš, co? Já zatím půjdu nastartovat autíčko, ano Lauřinko?" Ach ten úsměv... Kam se jen vždycky poděje když zajde za roh?
"No jistě, nicméně, já budu hned," teď ještě opětovat ten tvůj vznešenej falešný přisládlý úsměvek "Lukasíčku." To to v tobě zadrásalo, co?? ...Pha! Může se tvářit jako největší medík, ale stejně moc dobře vím, že tímhle ho zaručeně vytočím jak šroubovák. Aspoň ho vrátím pěkně na zem. Myslím si, že on z těch svých keců už taky dost blbne a začíná degenerovat. By mě zajímalo, proč se mi snaží tak zavděčit…


"Jů, ty si mi ale šikulka, si rychlá jako blesk!"Culity-culity. Zachvilinku mu asi vrazím, je jak přesládlý růžovoučký oslizlý lízátko se žvýkačkou uvnitř. Trvalo mi asi hodinu, než jsem se nasoukala do těch šatů. To je na tom s pojetí času tak špatně? Realita je pro něho asi španělská vesnice. To hrdličkování mu musím včas zarazit, jestli si myslí že s tímhle si na mě udělá dojem, phe…
"Jé, ale tobě to vážně sluší. Nechtěla bys radši zůstat tady,... doma?" (Co ten nečekaný výraz v tvých očích?)
Ano pane, tak se mi to líbí!... Pěkně na rovinu, bez jakýchkoliv okolků... Chceš si to místo kina rozdat? No, alespoň mi můžeš dokázat že nejsi zas tak vylízaný lízo, jak se zdáš.
Tak teda, "jasně, proč ne? Bude sranda..." , doufám že chápeš pojem sranda jako dlohou předehru, protože než se zas dostanu s těch šatů, tak uplyne rok.
"Ty si ale mi pěkná … To se ani nebojíš sama a s cizím chlapem? Čekal bych, že se budeš aspoň kroutit." Ale to se mýlíš, kroutit se před tebou klidně i budu, jseš docela pěknej chlap.
"A ty se nebojíš sám se mnou, Lukasy?" No? slaďounký chlapečku Lukasy. "E, s tebou?" "No jasně, známe se jen pár dní, můžu být pěkně nebezpečná…"
Hmm, tak myslím že tímhle jsem ho dostala. Ještě že mám na sobě ty černé uplé Bond šaty, dodává to tomu soudnost a výraz.
"Já mám rád nebezpečí." … Ó můj bože, kam se poděl ten slaďouš? "Ale jestli si nebezpečná,... tady na ulici to nezjistím, nepůjdeme radši dovnitř?" Jo! Jo! Jasně, jsem celá tvoje. Tý jo, to je alespoň chlap! …Jen ať nevypadám před tím playboyem moc nadšeně, mohl by stratit zájem, jen dál hrát Bond girl a všechno bude FAJN.

"A nechceš si tady třeba sednou a já že bych,..e, třeba v kuchyni ti něco, é, já, é…"
"Ne!" Myslíš si, že teď chci nějaký valíčka, nebo štrúdl?? Ať už se na mě sakra vrhne nebo to udělám já!
No super panáčku, já tě varovala. Takhle mě dostat svýma kecama a pak mě nechat být, když jsem z tebe úplně hotová a celá jen pro tebe. Teď teprv uvidíš jak jsem nadaný děvče. Zhostím se tedy režie, beze všeho…
"O, e, a, La-La-Lauro, co to děláš?" -ještě celkem nic, ale za chvíli uvidíš! "Ale víš, neměli bychom na to tak spěchat…" Fakt? Nemyslím. Je na čase! "A nebo ne. Pojď na to, ty divoško!." Cha! Já věděla že neodolá…

Tak hohle byla ta nejkrásnější noc v mém životě. Dokonce i ty šaty jsem ze sebe strhala v rekordním čase. A náš už nesladkej princek spinká. Hmm. Copak se mu asi zdá...? Doufám, že po tom co zažil, něco pěkného. Půjdu si zapálit. Po dobře vykonaný práci sladká odměna.
"Zlato? ...Zlato!! Ježiš! To snad ne! Ty si…", no to je mi ale pěkný přivítání do nového společného dne princi. To máš takovou opici, že se divíš proč tu semnou hajáš? Cha!
"Bože ty si,... ty si…" (Vypadá naštvaně, zděšeně, udiveně, nechápu co se to v něm děje.) "Copak zlato, co jsem??" Cha, co? No? Neděs se že se na tebe usmívám. Po tý noci se na tebe budu jenom usmívat!...
"Ty jsi…"***POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama