Blog víc o duši, než o slunečnici.       

Ruka ruku myje

19. července 2009 v 14:48 | Yanishca |  Fantazie
Příběh, vraha? Kdepak! Člověka co potřeboval splatit dluh. Co takhle musel splatit dluh. Člověka který byl dohnaný udělat něco co změní každého...Ruka ruku myje, ruka ruku myje… No jo! K sakru… Ale o tom že jedna myje druhou víc a druhá tu první jen aby se neřeklo, o tom už se nemluví. Kruci! Ruka ruku myje… No, jo, no, jo. Jen klid! Udělám to a bude klid! Jo,jo. Ruka ruku myje. Zatracený přísloví. Nikdy jsem ho neměl rád a teď už vím proč. Jo. Já věděl, že tohle dost ošklivě dopadne. Ale co. Ruka ruku myje… K sakru.

"Lukasy? Už pojď!... zlato?"
"Hned jsem u tebe… …ee, lásko…" ruka ruku myje. Kruci a jde se na to! "Hele zlato radši bych dnes zůstal tady." Chi. Tady. Tady to místo budu nesnášet. Áchjo. Zatracený mytí rukou, zatracenej život a jeho systém.
"Ó,… miláčku a pročpak?…. milášinku?? Mňoo?" -abych tě moh k sakru zabít, ty náno jedna! Ne, ne, jen klídek. Ruka ruku myje. A mě je úplně jedno týhle holky a stejně je mi proti srsti že zrovna tímhle způsobem si nad tím co jsem udělal meju ruky. Přece ten chlápek mohl chtít cokoli jiného. Cokoliv jiného. Ale proč ji? Nesnáším ji. Ale je v ní tolik lidskosti, není to jak zabít štěně. Já přece nejsem vrah! Ruka ruku myje… Je to jen práce!
"Zlatíčko, pěkně se tu posaď a počkej tu na mě…" Usmívám se doufám jak švihák a ne tak vyšinutě, jak se právě cítím. Jen ať je pěkně klidná.
"A na co mám počkat? Chi, chi, chi." Až si nabrousím nože! Bože, ten hlásek školačky, doufám že se ta hlupačka nebude moc bránit, mám novej koberec. Zajímalo by mě, proč ji chce ten týpek odkráhnout. No jasně, jako kdyby byl někdo kdo by ji díky jejímu pronikavýmu krákání nechtěl zabít.
Bože! Že já jsem si to nepromyslel. Teď mi tam sedí holka a čeká co se bude dít. A já ještě nemám ani vybraný čím to udělám. Vůbec se mi do toho nechce. Ale znáte to, ruka ruku myje a je to přece jen práce. Nejsem žádnej vrah, nevím čím mám zabít tu slepici, ale pokud ještě jednou zakráhá, tak myslím že se k tomu nebudu muset ani moc přemáhat.
"Zlatoooo, zatííííčko, zlatííííííííško!" Jo tak přesně to jsem potřebovalm, madam!
"Už du!" , ale myslím, že z toho moc velkou radost mít nebudeš husičko ukejhaná, slepice uječená. Tenhle nůž bude maximálně stačit! Tlustá čepel, ale pěkně ostrá, co se leskne jako přízrak smrti. Tímhle ji podříznu ten její vznešenej krček. Je to sice jenom práce, ale začínám mít z toho dobrej pocit... Velmi příjemnej pocit. Jdou se mejt ruce!
"Už jdu-úú!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama