Blog víc o duši, než o slunečnici.       

Kartáček na zuby a pasta (nemravní článek)

21. července 2009 v 14:12 | Yanishca |  Můj milý "bločku"
Co si vybavíte, řekne-li se kartáček na zuby a pasta?
Co si vybavím já? Cestování. Balení a všudy přítomný dotaz: A co kartáček na zuby a pasta?
Kartáček na zuby a pasta tedy už nevyjadřuje higienu a čistotu, ale stres a balení. Kartáček na zuby a pasta. Jo mám všechno. Tyhle ubohé slovíčka pomalu začíná kráčet ve stopách kondomu. No ano, ano. Kondom, má se nám vybavit ochrana, pojistka, zabespečení,předcházení nemocí. A vybaví se nám? Sex a nemravnost. Jenže kondom nemá být předmětem nemravnosti, ale přesně jeho opakem.
Jak věci můžou takhle rychle dostat jiný význam, aniž by cokoliv udělali?
Za všechno může propaganda! Myslíte, že by kondom byl tak slavně vyhlížející ze všech displejů kdyby byl brán jako higienická pomůcka? Kdepak ;-).
A tak vyzívám všechny, ti kteří drží seznam na tábory a školní výlety ve svých rukou, ať jako nejdůležitější složku v batohu nedávají kartáček a pastu na zuby. (Nicméně stejně důležitý je již zmiňovaný kondom a nikdo o něm nehodí ani slovo;-))

Omlouvám se všem kdo tento článek museli číst, z jakéhokoliv důvodu, ale člověk čas od času ze sebe musí vypustit něco šíleného.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yasmin | Web | 22. července 2009 v 20:21 | Reagovat

Zajímavě uvažuješ :D Ale jedno je jistý - máš určitě aspoň z části pravdu. Když bych si ale já měla vybavit kartáček a pastu, vzpomenu si na naše držátku na ně koupené u ťamanů za 35,- :D. S kýčovitým potiskem kytek. Jak má mamka žlutej a já bílej :D
A děkuju moc za ten ooobsáhlý komentář :) S radostí budu ilustrovat :D. Můžem někdy napsat společnou :D:D Psychologii lidského uvažování v moderní době :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama