Blog víc o duši, než o slunečnici.       

Tři on a jeden idol

20. června 2009 v 15:00 | Yanishca |  Můj milý "bločku"
Nějak často tu diskotuju o mém milostném životu, který vlastně ani díky mému ne a nazdar neexistuje, ale kdo ví, jednou přece musím říct i ano,... nebo ne?

Vím že láska se nezakládá na základech logiky, ale napadlo mě, když si rozepíšu kluky, čistě jenom tak jak je vidím já a co si o nich myslím, že mě to ulehčí rozhodování.
Abych sama sebe netrápila rozepíšu se jenom o první části kluků, o tří on a můj malý idol radši zůstane zapomenut v šuplíku na pořád, ... teda možná.
Na začátku bych jim měla dát nějaké krycí jména. To bude těžký. Některé z nich, znám už tak dlouho, že říkat mu ňák jinak, než jeho jménem, příjmením, nebo přezdívkou bude velmi těžké a budu se muset hodně překonávat. Pro malé zjednodušení mé svízelné polízanice si to alespoň ulehčím v tom že si je očísluju. Myslím že čísla v sobě mají skryté kouzlo a význam, takže říkat jim číslama pro mě nebude zas tak divné. (Otázkou je, co je pro mě vlastně ještě divné, když kluk dvě je budoucí vrah, nebo sebevrah a idol vidí duchy? No,... já dycky potřebovala něco extra!)

Kluk číslo jedna
Poznávací znamení.: Řeknu ne, zkusí to zas za půl roku. Řeknu jo, přestanu být nestraná a ke všem stejně přátelská ve třídě.
A co si o něm vlastně myslím? Je milej, ale ne zas tak moc, jen když odstoupíte, zavřete oči a máte velkou přectavivost. Což já mám. Je to typ hodnýho kluka. Takže váhám. Ale není to zas tak hodnej kluk, aby mě neuměl každých pět minut říct něco hnusnýho a vysmát se přectavě že jsem citlivka. Jelikož on mě vidí jako praví opak. A to jen kvůli tomu, že skoro nemluví. Vlastně je jak stydlivá školačka. (Až na to že mě práská po zadku a lechtá mě na žebrech.) Takže všechna iniciativa přechází na mě. Což znamená, silná osobnost, což znamená postrádám citlivou stránku, což znamená naprostá blbost a ví velké hovno!

Kluk číslo dvě
(Váhala jsem jestli mu dát číslo dvě, nebo tři. Ale myslím že je víc jak trojka. I když mě to děsí. Ale až poznáte trojku, pochopíte...)
Poznávací znamení.: Citliví, hloupý důvěřivý, snaživý, bývalí idol holek, dnes kluk tlustý jako moje JEDNO stehno, s kterým mám strašný soucit a je mi ho líto.
Myslím že kdyby jsme spolu něco začali mít, byli by jsme ten nejsrandovnější pár v dějinách lidstva. Od je asi o hlavu větší jak já a o dva zadky užší. A k tomu všemu je to fotbalista. To jednička sice taky, ale fotbalista, nefotbalista, spíše rybář. Tenhle je fotbalista, fotbalista. Jelikož to je jediný co má a díky tomu nemá nic. Chudáček... Nevím proč se mu líbím, nemůžu na to dojít, ale něco mi říká že to bude kvůli mé druhé stránce, kterou kluk jedna nevidí.

Kluk číslo tři
Poznávací znamení.: Debil a bývalí mojí nejlepší kamarádky. Beznadějný případ, co chce holku, ale díky mému včasnému odpálkování už mi alespoň neříká krásko, nebo hůř - krasavice. A pro kterého už konečně nejsem objekt číslo jedna, ale jeden asi ze tří.
Bohužel (díky bohu) jsem se s ním ještě osobně nesetkala. Ale to se chystám v neděli napravit! Takže možná na něho změním názor, možná se v něm utvrdím... Možná že ho zhnusím a budu mít o rozhodování míň... Kdo ví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shosholka | 12. září 2009 v 14:15 | Reagovat

Máž zvláštní názor na kluky:) upřímně je mi kluka č.3 trochu líto, myslím že by si to asi nechtěla přečíst, každý má city, ale co já o tom vím... Asi víš o čem mluvíš;) Ale tohle narozdíl od Pocitů slunečnic není moc depresivní - nic proti tvému stylu psaní, píšeš nádherně - , což je fajn:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama